Kedi ifşası

İlk ifşa olayım. Nasıl oluyor bu işler tam bilemedim. Benim kız bu işte.

valla uyuyamamaktaydım, bu foto sayesinde youtube'da kedi izlemek anca geldi aklıma. çok çok güzel bir kediniz var. o hafif asık, mağrur ifadeyi yesinler, kulakları ısırsınlar, bıyıkları parlatsınlar ne diyeyim, çok tatlı bir kızmış bu.

  • godoşu beklerken  (03.01.18 02:45:09)
Oyyy, yerim, saldırırım! Onu böyle karıştırıp mıncıklayınca ne de hızlı salon kadınlığından mahalle karılığına geçiyordur kimbilir. Adı ne?

  • aychovsky  (03.01.18 03:10:07)
@sycu bende aynı düşüncedeyim.

@godoşu beklerken çok teşekkürler.

@aychovsky aynen tarif ettiğiniz gibi. Bianka ismi.
  • fatih terim akti  (03.01.18 03:20:21 ~ 03:24:55)
bu nası poz lan

tanınması gerektiği halde tanınmadığından sineye çekemeyen dükkan müdavimi gibi

patronu tanıyor gibi duruyor
  • regardless of what they say  (03.01.18 03:24:16)
Pamuk şeker gibi.

  • nick konusunda kararsizim  (03.01.18 08:37:54)
huyu nasil?

cok opulesi. allah bagislasin.
  • e haliyle  (03.01.18 08:45:25)
çok asil duruyo, maşallah <3

  • elorelia  (03.01.18 10:32:23)
@regardless of what they say : ahahaha. harika yorum.

@nick konusunda kararsizim, @elorelia, @kaptan maydanoz çok teşekkürler :)

@e haliyle : bayağı bir uysal, utangaçtır kendileri, olmayacak yerlerde uyumaya bayılır. normalde fotoğraf çektirmeyi sevmez ama geldi kendi oturdu benim fotoğrafımı çek der gibi.
  • fatih terim akti  (03.01.18 12:26:58)
sizin kız çok güzelmiş ya, tablo gibi kedi maşallah.

  • evde liyakat kalmamis  (03.01.18 12:29:14)
çok asil bir duruşu var.

  • for day to break  (03.01.18 12:34:28)