[]

Hepatit taşıyıcısı

Az önce biriyle tanıştım. Çok iyi biri baya kaynaştım. Hepatit taşıyıcısı olduğunu söyledi.baya tehlikeli bir hastalık. Ben bu kişiyle buluşunca ne yapayım neye dikkat edeyim?
 
Turkiye de ne oldugunun farkinda olan 3 milyon kisiden birisi iste,bir o kadarda farkinda olmayan var.ne yapayim ac oku iste hepatit ne,cesitleri ne nasil bulasir,nasil korunulur.hizli cevap prezervatife dikkat et.


  • duptıs  (03.01.18 05:31:34) 
Hepatit B mi, C mi?

Hepatit B için zaten aşı öneriyorlar. Bu arada duptıs+1, bir sürü insan ne olduğunu bilmeden dolaşıyor ortada. Bende de Hepatit B antikoru var, bilmeden Hep B geçirmişim ve bende antikor oluşmuş. Taşıyıcı değilim, tahlil yaptılar. Ama kimseye kan veremiyorum, eşim de aşılandı.
  • SiyamkedisiZorro  (03.01.18 10:21:47) 
hepatit b ise kan kardeşi olmayacaksın, cinsel ilişkiden kaçınacaksın. en azından prezervatif kullanılması gerekiyor. hepatit c içinse kan kardeşi olmaman yeterli

hepatit b için aşı mümkün. ama hepatit c için şu anda bu mümkün değil.
  • silah taciri  (03.01.18 10:27:19) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.