[]

Binance'da küsuratlı işlem gerçekleştirmek

Binance'ın kestiği komisyonlar yüzünden bir sürü alt coinde 0.975 gibi küsüratlar kaldı. Bunların, ETH ile işlemlerde kullanılabildiğini okudum bir kaç yerde ancak ne masaüstü site ne de app küsuratlı işlem yapmama izin vermiyor.

Bu küsüratlardan nasıl kurtulabilirim? BTC ya da ETH'da tutmak istiyorum bunları


 
derdinize derman değil ama, binance'da işlem yaparken başlangıçta 1-2 BNB alıp kenara koyar ve "komisyonları BNB olarak al" seçeneğini işaretlerseniz hem %50 daha az komisyon verirsiniz hem de bütün komisyonu BNB olarak keseceği için aldığınız alt coinler küsurat şeklinde kalmaz.


  • stanley weber  (03.01.18 10:40:26) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.