[]

Sevgilinizle ne siklikla gorusuyorsunuz

Ne kadar sure kaliyorsunuz bir arada, mesela cuma size geliyor pazartesiye kadar mi?
 
Hafta içi bir-iki akşam + cumartesi akşamı ve pazar günü beraberiz.

25 E İst
  • hakmut  (02.01.18 18:51:35) 
Şu sıra çok değişken olmakla beraber haftada en az dört gün görüşüyoruz.

Zaten iş var, e herkesin kendine göre planı vs. de olabiliyor o yüzden art arda iki üç gün görüşsek bile o günlerin tamamını birlikte geçirmedik henüz blok ders misali. Öyle de olabilir ama her hafta her hafta da olmaz sanırım, kişisel alan önemli.

27 E
  • chicha  (02.01.18 19:12:36) 
her gün sabah akşam ve haftasonları.


  • pinkpeony  (02.01.18 19:49:36) 
ben sahsen ozellikle haftasonlari geceleri agirlikli olarak gorusmek ister idim haftaici de aksamlari
gorusmeyenler gorussun

  • tiredpanda  (02.01.18 20:50:32) 
Cumartesi pazar fiks.

Hafta içi de bazen bir-iki gün almaya gidiyorum.
  • roket adam  (03.01.18 10:26:53) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.