Shameless son sezon 5. Bölüm

Spoiler içerir
.

___________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Lip sponsorunu bulmaya giderken "Eyvah, kesin ezdi bebeğin kafasını küçük çekiçle" diyen bir ben miyim? :D hani bir yerde öyle dedi ya adam, Lip bara yürürken baya öyle bir şey çıkacak sandım ben :D

Aklıma bile gelmedi. Black Mirror'da oldu yalnız böyle bir şey, onu izliyor musun etkilenmiş olabilirsin.

  • i was made for you  (02.01.18 15:51:19 ~ 15:55:14)
Yeni çıkan sezona başlamadım öncekileri izlemiştim.

Benim aklıma yine shamelessta daha önce carl ın siyahi arkadaşı vardı hapishaneden, bisiklet mevzusunda birini öldürmüştü. O yüzden bu çekiç meselesi de olmuş mudur diye bir düşündüm çok ihtimal vermesem de.
  • senolll  (02.01.18 16:37:41)
Şimdi bahsedince hatırladım o sahneyi, bence dizinin en vurucu sahnesiydi, ne Fiona'nın yediği haltlar ve başına gelenler, ne diğerlerinin olayları o kadar etkileyici değildi.

O sahneye kadar olan gelişim de çok iyiydi. Carl elemanın bir şey yapacağını hissediyor ama engel olamıyor falan, anneyle babanın verandada oturuşları vs. her şey harikaydı.

Lip en fazla duvara yumruk atar bırak bebek ezmeyi :D
  • i was made for you  (02.01.18 17:07:49)
evet gerçekten etkileyiciydi o bölüm :D

Lip değil yahu sponsoru yeni baba oldu ya, o dedi bi ara bazen kafasını küçük bir çekiçle ezmek istiyorum diye.
  • senolll  (02.01.18 17:37:50)
Tamam tamam şimdi hatırladım, benim aklım son bölüme gitti, orada da bebekli ve Lipli bir sahne vardı.

Ve evet ben de senin gibi bir yamuk yapacak diye beklemiştim, neyse ki tek yaptığı içkiye tekrar başlamak oldu.
  • i was made for you  (02.01.18 17:42:01 ~ 17:44:03)