[]

İstanbul da gün boyu kitap okunacak yer

Mümkünse manzaralı, ferah, iç açacak, rahat, sıcak, keyif yapılacak bir yer..

Saatlerce kitap okuyup kafa dinlemelik, neresi var?


 
moda'da caffe nero'nun üst katı olabilir.


  • zgrydn  (02.01.18 12:37:55) 
kayon - d&r
ortaköy - starbucks
zorlu - MOC
  • Kusursuz dostlarin dort ayagi vardir  (02.01.18 12:55:49) 
kadıköy belediye kütüphanesi
kadıköy akademi kafe
beşiktaş bahçeşehir üniversitesi
(ferahlık açısından yazdım, hiçbiri manzaralı değil)
  • jimjim  (02.01.18 12:56:09) 
ben taksimdeki alman kitapevine gidiyorum.manzarası yok ama çalışma ortamı güzel.insanlar kütüphane gibi kullanıyor ama kafe.


  • follow rivers  (02.01.18 13:10:30) 
Kadıköy starbucks


  • nodrama  (02.01.18 13:37:24) 
Salt galata


  • Rudy Baylor  (02.01.18 15:20:52) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.