[]

Flash oyunların içeriğini değiştirmek mümkün mü?

Flash bir oyun var ama İngilizce . Gerekli butonları Türkçe yapmak mümkün mü ve hiç anlamayan biri yapabilir mi?
 
swf formatını değiştiremezsin diye biliyorum. yani swf formatı halihazırda compile edilmiş bir paket gibidir. içeriğini değiştiremezsin. Ancak bu swf'nin compile edimemiş halini bulursan Adobe Flash programı ile düzeltebilirsin. Çok kolay olmamakla birlikte sadece metinleri değiştirme işi olduğundan hiç bilmeyen biri yapabilir diye düşünüyorum.


  • himmet dayi  (02.01.18 14:19:00 ~ 14:19:05) 
bi ara türk flash oyun siteleri popüler oyunları türkçeye çevirip kendi logosunu falan koyuyordu, sonuçta adam yaptığı oyunun editlenebilir versiyonunu piyasaya sürmez dolayısıyla bizim kurnaz türk webmasterların bulduğu bir yol vardır mutlaka.

stackoverflow.com (burası ileri seviyelerin takıldığı site metinler uzundu bakamadım ama bence burada bulursun aradığını.)

forums.asp.net (swf dosyası powerpoint sunusuna dönüştürülüp düzenlenip tekrar swf yapılabiliyormuş.)

www.swf-editor.com(bu da denenebilir.)
  • zebragibi  (02.01.18 15:11:02 ~ 15:11:54) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.