[]

HTML'i app'e dönüştürmek?

mümkün mü ya?

daha doğrusu mümkün ama, çok ekstra bilgi gerekmeden (yani yalnızca html ve javascripti yazarak) mümkün mü?

yapmak istediğimi de söyleyeyim ki kafa karışıklığı yapmayalım;
birkaç tane html sayfa hazırlayacağım,
bir de hem bot hem de manuel olarak cevap veren bir chat sayfası yapıp kullanıcılara mesaj göndermek. (chatten kastım 1'e 1. yani kullanıcı gelip bizimle konuşacak. bot'un cevaplayabileceği sorularsa cevaplayacak, değilse manuel kişiye devredecek)

bunu normalde html nodejs ve bot için de php api vs. kullanıp hallederdim ama native olmasa bile bir app olsun istiyorlar.
bu durumda ne yapabilirim? olur mu? olmaz mı?

 
webview, phonegap vs


  • eksimtrak  (02.01.18 12:31:59) 
phonegap’i bir inceleyin.


  • rabbititus  (02.01.18 12:53:22) 
  • yuto  (02.01.18 14:21:16) 
jquery mobile, react native, native script, sencha touch, angular vs. vs. diye uzar gider liste,


mobile app development with javascript and html diye arat bulursun, hatta bu şekilde bildiğin masa üstü uygulamada yapabilirsin,
  • selam  (02.01.18 19:39:49) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.