[]

sia'nın son albümü

sizce de everyday is christmas çok başarılı olmamış mı? son günlerde deli gibi dinliyorum.
 
Maalesef ben pek beğenmedim. Bir tek "Santa's Coming For Us" dinlenebilir olmuş. Kaldı ki onda bile 7/10 puanlaması yapabilirim. Diğerleri aklımda bile değil.


  • m e b  (01.01.18 22:39:36) 
sunshine ve snowman i beğenmediysen diyecek bişeyim yok :) ilk dinlediğinde hoşuna gitmeyebilir ama sonra bağımlılık yapıyor.


  • follow rivers  (01.01.18 22:43:58) 
@Follow rivers: Hadi 1000 Forms of Fear'ı es geçelim. This Is Acting'i dinlerken bazı şarkılarına ilk dinleyişte tutulmuştum (Belki de popüler müziğe yön veren şarkıcılara özel şarkılar olduğu için öyleydi, bilemiyorum orasını). Mesela Move Your Body, Cheap Thrills, Jesus Wept, Space Between, Confetti... Bunlar o kadar bombaydı ki "Dur, belki ikinci kez dinleyince alışırım." dedirtmedi mesela. Şimdi öyle olunca, bir sonraki albümü de en azından o tarz bekliyor insan. Nihayetinde Noel için yapılmış klasik albümlerden. Belki de benim beklentim büyüktür, bilemiyorum :)


  • m e b  (01.01.18 22:56:01) 
www.youtube.com

andirmiyor mu?
  • yarey  (02.01.18 07:10:10) 
Sıla'yı ne desem inanırsın şarkısı ile bıraktım.


  • zxcd  (10.11.18 21:04:54) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.