[]

Ben kanaması

Merhaba arkadaşlar akşam spor yaparken kafamı hafifçe demire vurdum ve kafamdaki beni kanattım.kısa süre çok az kanadı ve kendiliğinden durdu.ağrı yok yinede doktora gitmem gerekir mi? Sözlükte ki doktor arkadaşlar yardım ederse çok sevinirim .
 
Hocam bişey olmaz ne doktoru.


  • Kusursuz dostlarin dort ayagi vardir  (01.01.18 21:15:31) 
Hic bir risk yok. Ben alti tane ben aldirmak zorunda kaldim bugune kadar, kanser riski yuzunden. Ben de doktora bunu sormustum, elbiselerden dolayi yipranip kaniyor, bir sorun olur mu diye. Hayir, hic bir sorun olmaz dedi.


  • beriberi  (01.01.18 21:19:07) 
benim ensemdeki oğlum ara ara kanatiyor. bir problem yok...


  • balik kraker  (01.01.18 22:47:07) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.