[]

İç Dudak Yarası

Dudağımda uçuk gibi bir şey çıktı oynadım biraz sonra yara oldu. Ayrıyeten iç dudağımda da sivilce gibi bir şey çıktı bu daha da kötü çünkü baya can acıtıyor, sıcak bir şey içemiyorum. Nasıl geçer bunlar?
 
piraldyne alıp sürebilirsiniz.


  • haykorsamdunyaya  (01.01.18 20:42:12) 
Aft (ağız eskisi) ise karbonat bas üstüne. Orada dursun. Günde 2-3 defa yap hemen geçer o.


  • yaren  (01.01.18 21:12:56) 
Sirke ile gargara gibi yapın yani yaranız sirkeden etkilensin sızlasın biraz, benim öyle geçmişti bikaç kez.


  • mslny  (01.01.18 21:36:26) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.