[]

Kedinin cinsiyeti

Merhaba arkadaslar bugün sokaktan bir kedi sahiplendim ama cinsiyeti konusunda kararsızım. Vetirinerler kapalı oldugu icin yarın kontrole götürücem. İnternetten videolar izledim ama dikey yatay cizgi vs diyorlar tahmin yürütemiyorum. Bir fikri olan var mı? Yaklasık 4.5 5 aylık civarı.
 
  • verahosma  (01.01.18 19:37:42) 
4.5 - 5 aylık kedide taşakları çok net görürsünüz. (bende var şu an aynı aylık erkek minnoş)

gerçekten 4.5-5 aylık ve toplar belli değilse dişidir.
  • cern de cayci olmak vardi  (01.01.18 19:41:20) 
dişi kesinlikle.


  • theseachange  (01.01.18 19:43:03) 
cevizi yok bunun dişi bu sanki :)


  • Tears of Devil  (01.01.18 20:00:59) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.