ortam adamı olmak ve bu işi paraya çeviren tipler

- Mesela bir arkadaşım var bar açtı işletiyor ve gerçekten adamın acayip sosyal ortamı ve neredeyse istediği kadınları kolay tavlıyor
-Başka bir arkadaşım türizm organizatörü oda öyle .Kendi firması var ve bütün gün yabancı turisltlerle haşır neşir ve acayip sosyal
-Başka bir arkadaşım da yabancıların çoğunlukta kaldığı hostel işletiyor ..O da öyle
-Konser festivalleri düzenleyen bir arkadaşım da öyle ..

Böyle ortamların adamı olmuş adamlar hakkında ne düşüyorsunuz ? Açıkçası acayio kıskanıyorum.Tabi bu arkadaşların düzenli bir hayatı zor gibi ? Değil mi evlilik hayatları falan olmaz gibi ..

Böyle bir adamla evlenir miyidiniz ?

aga insanin icinde olacak bazi seyler. bazi seyler sonradan kazanilamiyor.

  • baldur2  (01.01.18 16:21:04)
Bu bahsettiğin adamlar işletmeci ruhlu, ticarette başarılı olabilecek yapıdaki insanlar.

Yani hangi işi yaparsa başarılı olacaktır büyük ihtimal ile, yaptığı iş ile ilgili ekmeğini de yiyecektir.

Hacı malzemeleri satan bir firması olsa, ya da hac umre turizmi yapsa yine başarılı olacak ama bu sefer muhatap olduğu zümre değişecek.
  • John Bloor  (01.01.18 16:25:53)
O tarz adamlarla takılıp gözlemlemen ve uygulaman lazım. Tecrübe gerektiren işler. Özellikle satış alanındaki insanlara yoğunlaş derim.

  • roket adam  (02.01.18 02:10:37)