[]

black mirror ile ilgili

bilmiyorsam düzeltin her bölüm ayrı bir konuydu diye hatırlıyorum, ilk sezonu izlemiştim. şimdi arada izlemediğim bölümler varken yeni sezonu izleyebilir miyim? bi anlamama durumu yaşar mıyım? black mirrorcılara soruyorum...
 
sezonların son bölümleri o sezonun önceki bölümlerine ekşici tabiriyle "selam çakıyor". onun dışında bölümler/sezonlar arasında herhangi bir bağ yok.


  • nrmnm  (01.01.18 15:41:55) 
İzlenir


  • jamiro  (01.01.18 16:07:55) 
@nrmnm +1 "easter egg"leri kaçırıyorsun. Sadece sezon finali değil bu arada. Başka bölümlerde de oluyor arada. Bu arada sezon boyunca inceden gösterilen, arka planda işlenen şeyler oluyor, sezon finalinde. İzlemek büyük sıkıntı yaratmaz.


  • nawar  (02.01.18 01:25:44) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.