[]

Lazer yazıcı tavsiyesi

Ev kullanımı için siyah beyaz olan lazer bir yazıcı almak istiyorum,
elimde xerox marka eski bir lazer yazıcı var artık toneri lekeli yazmakta ve yeni kartuş bulabileceğimi sanmıyorum(eski bir model). bu tonerle 6000 sayfa yazı almışım doldura doldura kullandım 10 senede maaşallahı var hiç bana mısın demedi.

Şimdi buna benzer DOLDURULABİLEN çipi olmayan(kartuş satmak zorunda bırakmayan) lazer bir yazıcı arıyorum. Bilgisi olanlardan yardım bekliyorum.

bütçe 600 tl.

 
Canon lbp6030 çok önerilmişti bana, ondan almıştım. Toneri kolay ve ucuza dolabilen çipsiz modellerdenmiş.


  • synesthesia  (01.01.18 13:28:42) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.