[]

2 bilgisayar

selamlar, uzun suredir bi laptop alıcam fakat alamıyorum.
kısıtlar : param az, mobilite yuksek olmalı, hızlı olmalı falan.

şu 2si arasında kaldım.

300 kusur farka deger mi? bir de ssd.siz olana ilerde ssd takılabilir mi gibi sorularım var. şimdiden saolun

www.hepsiburada.com

www.hepsiburada.com

 
mobilite onemli diyorsan 14inch bak.
thinkpad e470. birkac versiyonu var, 256 ssd ve 940mx ekran kartli olani tavsiye ederim

  • battal gemalmaz  (31.12.17 22:29:54) 
ucuz olana 250 lira daha koyup ram almazsan bi espirisi olmayacak bence. ha illa ikisinden biri olsun diyosan aynen o şekilde yap hem ssd hem ramin olur.


  • yuto  (01.01.18 02:13:34) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.