binance'a para yatırırken hepsini önce btc'ye mi yatırıyorsunuz?

mesela geçen hafta ilk defa alırken paribu'da ki tüm bitcoinleri binanca'da ki btc hesap numarasına göndermiştim. sonra o btc'lerle monero-ıota-ripple almıştım. bugün bi video izledim adam Deposits & Withdrawals sayfasına gelip teker teker önce ripple'ın koduna sonra ıota'nın koduna sonra başka bi coin'in koduna ayrı ayrı işlemle gönderdi. neden böyle bişey yapmış olabilir? neden hepsini btc'ye tek seferde göndermedi de hepsini ayrı ayrı gönderdi? daha az komisyon mu ödeniyor nedir fark?

Ripple'ın iota'nın kodu ne demek ? BTC adresine btc yatırabilirsin sadece. Bu arada btc değil de btcturkten ethereum alarak onu göndermeni tavsiye ederim. daha az komisyon ödersin. btc ödeme yöntemi olmaktan çıktı.

  • Mcfly  (31.12.17 21:20:41)
izledigin videodaki adam yabanci memlekette yasiyosa bizim gibi zorluklari-mecburiyetleri yoktur belki, kendi elindeki wallet veya kendi ulkesindeki borsadan istedigini alip direkt atiyodur asil fiyatindan alip.

btc alip yatirmanin zaman ve fee masrafi fazla su anda. eth, ltc, doge, ripple'a yonelebilirsiniz. turk borsalarinda hangisinin fiyat farki daha az diye bakip yatirin onun uzerinden, sonra binance'de onu btc veya eth'e donusturup istediklerinize bolusturursunuz.
  • hjarteblod  (31.12.17 23:39:17)