Kaç litrelik düdüklü tencere kullanıyorsunuz?

kaç kişi için ve de? ölüm mü yaşam mı diye sorsalar bu kadar kararsız kalmam vallahi. ama 4,5 litre mi olsun 6 mı diye gunlerdir dusunuyorum. 4 kişiyiz.

5 litre var 2 kişi tencere biraz ufak , siz büyüğünü alin az yaparsaniz az yaparsıniz çok yaparsaniz çok yaparsınız. Tencere ufak olunca çok yapamazsınız ama.

  • scorpion37  (31.12.17 18:36:55)
düdüklü tencere öyle ağzına kadar doldurulabilen bir şey değil. bence de 6 iyi. scorpionun dediği gibi 6da az yapabilirsiniz ama 4,5da çok yapma imkanınız olmaz.

  • who cares wins  (31.12.17 18:43:16)
Dar ve uzun olanlardan değilse 6 iyidir, zaten içinde boşluk da kalması gerekiyor.

Gerçi benim dediğimden satıldığına da pek rastlamadım bir süredir, çok zor yıkanıyor onlar.
  • marjory  (31.12.17 19:07:54)
4,5 alırsam wmf alacagım 6 alırsam fissler. fiyat farkı biraz fazla o yuzden net olamadım. fissler kullanan varsa ayrıca yorumunu beklerim.

  • river song  (31.12.17 19:45:36)
o pahalı düdüklülere gerek olduğunu hiç düşünmüyorum. ben şu klasik modelin marka falan olmayan bir versiyonunu çok uzun yıllardır kullanıyorum, bana mısın demediler;
www.emsan.com.tr

köpüren gıdalar için (örneğin mercimek v.b.) 6 litrelik, diğer yemekler için (taze fasulye, kuru fasulye v.b.) 4 litrelik olanını tercih ediyorum.
  • Phoebe  (31.12.17 20:23:31)
vakti zamanında şöyle bişey almıştım ben. www.hepsiburada.com

ikili set essonso'nun. kapaklar ikisiyle de uyumlu düdüklünün kapağını iki tencere için de kullanabiliyorsun yani. hem 4.5 hem de 7 litrelik hem düdüklün hem de tenceren olmuş oluyo. bundan piyasada yok ama muadilleri var görmüştüm. öyle bişey de bakabilirsin.
  • dedim ben sana  (31.12.17 20:39:16)
2 küçük çocuklu aile. 6 litre kullanıyoruz. yetiyor.
clipso

  • burya  (31.12.17 20:40:59)