[]

Şakayı anlamadım

Merhaba,

Reddit'te bir şey okuyordum, yorumlardaki şakayı anlamadım. Sadece cümleyi koyarsam anlaşılmayabilir diye öncesini de koyuyorum. Bel altı bir sohbet, uyarayım. Anlamadığım kısım + + içinde.

Guys who eat ass, why?

>My buddy’s girlfriend had a friend coming to town, supremely out of my league, like not even a chance, we all went out to the bar, got drunk and her and I ended up in bed at the end of the night. I decided to just go for it, she loved it more than either of us could imagine. We are happily married with two kids now.

>>And that, children, is the story of how mommy and daddy met.

>>>How I Ate Your Mother's Ass

>>>> ++ Legend...wait for it...derriere ++

Tamam how I met your mother göndermesi de o sondaki nedir? Derriere?

Teşekkürler

 
  • bonzo  (31.12.17 02:16:29) 
legendary= legend+derriere(kıç)


  • ganbatte  (31.12.17 02:16:52 ~ 02:18:52) 
Kıç demek. Legen/dary'nin dary'si yerine kıç demiş işte pun yapmış.

i.hizliresim.com
  • g man  (31.12.17 02:18:13) 
Hmm fransızcaymış tamam


  • senolll  (31.12.17 02:24:30) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.