Hayalinizdeki yılbaşı kutlaması nasıl?

Ve buna ne kadar uzak veya yakınsınız?

Seksli.

  • gölgede aynı  (31.12.17 01:48:27)
İmkansız Hayal: Terk eden eski sevgilimin yanında, (nerede olursa olsun) olmak.

Düşük İhtimalli Hayal: Birkaç arkadaşla birlikte bir evde şarap, board game ve bol sohbetli bir gece geçirmek.

Gerçekte Olan: Gidecek yer/kimse bulunamadığından evde İcra İflas Hukuku çalışmak ve depresyon <3

edit: Son dakikada davet geldi. Arkadaşlarımla olacağım.
  • g man  (31.12.17 01:54:32 ~ 15:08:56)
bir o kadar yakın bir o kadar uzak

  • clones  (31.12.17 01:55:21)
yakin arkadaslarla icip sohbet etmeli, guzel aksam gecirmeli, ev ortaminda takilmali. icince sevismeye karar verip beni yalniz birakmazlarsa cok yakinim, bu gece oyle olur muhtemelen. ha terk etmeyeydi sevgilimle gecirmeyi her seyden cok isterdim ama onun gecirdigiyle kaldim, yapacak bir sey yok.

  • der meister  (31.12.17 01:58:45)
New York City, Times Square olmak istediğim yer. Üniversiteyi bitirirsem gidebilirim ancak. Öğrenciyken zor. Sevgilimle geçirmek istemezdim. Sevdiklerimle bir arada olmak çok değerli bir şey ama romantizmi bir kenara bırakırsak dünyanın kalbinin attığı yerler yıl başında çok ilgi çekici oluyor.

  • dissendium  (31.12.17 02:08:39)
sessiz sakin uyumalı.

  • captainobvious  (31.12.17 02:12:15)
  • mungojerry  (31.12.17 02:15:07)
yemek yapıp saçma sapan programlar izleyip ilerleyen saatlerde oyun oynamak üzerine bi planım var. onu uygulayacağım. başka bi şey istemiyorum, kimse kafamı ütülemesin shjdfff son üç yılbaşımda sevgilim yoktu, alışkınım.

  • nice tnetennba  (31.12.17 02:48:41)
  • wishmaythşngs  (31.12.17 05:04:35)
hic yilbasina dair bir hayalim olmadi. cok renksiz bir insanim sanirim.

  • neumann  (31.12.17 12:03:20)