[]

Resimden çeviri nasıl yapılır?

Resim olarak paylaşılmış bir metin var. Örnek olsun diye aşağıdaki linki attım. Bu resmi tercüme etmem gerekiyor hiç bir değişiklik yapmadan. Bunun için kullanabileceğim program var mıdır?

about.canva.com


 
google translate'in android ve ios sürümüne kameradan bu fotoyu gösterirsen çözer.


  • sutlu nescafe  (30.12.17 23:03:50) 
Yalnız benim yapacağım tercümeyi aynı bu resimdeki gibi yapmam lazım. Yani o resmi kullanarak yapacağım ve sadece yazıları değiştireceğim. Aynı font, aynı düzen olmak zorunda. Sormak istediğim o.


  • Depik  (30.12.17 23:09:08) 
www.myfonts.com
burada font çıkıyorsa gerisini halledersin.

  • late viper  (30.12.17 23:24:45) 
abby finereader


  • lesmiserables  (30.12.17 23:34:31 ~ 23:34:53) 
Once font u bul. Dafont.com'dan yaralanabilirsin. Adobe illustrator'de de duzenleme yapabilirsin.


  • ykyt  (30.12.17 23:55:51) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.