[]

Tek basina olan disi muhabbet kusumuz yumurtladi

Kendisi tek, evimizde baska kus yok. İcinden yavru cikmayacak dogal olarak. Birkac gun oldu sanirim. Surekli de yumurtasinin basinda bekliyor. Bilmiyor mu ciftlesmeden yavru cikmayacagini?

Ne yapalim simdi? Yumurtayi almayalim di mi? Peki yumurtanin bos ciktigini gorunce depresyona falan girer mi acaba?


 
entegre+1

rahmetli kuşumuz her ay yumurtlardı, seninki gibi yalnızdı. tüylerini döktü baya bi kel kaldı.
  • binder dandet  (30.12.17 21:49:15) 
Eğer yumurtadan yavru çıkarsa adını İsa koyun. Kuşun adını da Meryem olarak değiştirin. Kus 3 yaşına gelince bir ağaca çivileyin. Birkaç yıl sonra da kitap yazın.

PS: kuşu civilemeden önce 13 tane daha kus alın. O kuşların adını incilde bulacaksınız. 13 kusu civileme isleminden sonra salacaksiniz.

Takildiginiz yer olursa bir mesaj uzaktayım, bu nicki boşa almadık.
  • rahip janick  (30.12.17 21:50:25) 
Kus sinirlenmez mi peki yumurtasini almamiza?


  • ahm1  (30.12.17 21:56:50) 
@rahip janicke inanmayın "dinler toplumların afyonudur" karlmarx

cevap. yumurtayı atmak daha mantıklı duruyor. 2 güne unutur hayvan.
  • karlmarx  (30.12.17 22:00:26) 
Bizimkini o görmeden alıp biriktiriyordum ben. Dikkatini yemle filan başka tarafa çekip alın.


  • inawen  (30.12.17 23:31:23) 
Evin imkanlari ve ev insanlarindan dolayi erkek almamiz, dogacak yavrularla ilgilenmemiz mumkun degil. Benim de zamanim yok bu kadar işe.

Dun aksam aldik yumurtasini o gormeden. Sonrasinda gayet normaldi, bugun oradan oraya hopladi zipladi (yavrusunu bekleme sorumlulugu da kalkti ya) ama az once yine yumurtladi maalesef. Valla kaldik derde :)

Biz bunu erkek diye almistik. Acaba erkekler ne yapiyor, kizisma donemleri oluyor mu?

Sali gunu kuscumuza sorucam artik (kusu aldigimiz degil de, baskasi), ne yapmamiz gerekiyor diye. Bakalim.ne diyecek
  • ahm1  (31.12.17 19:34:37) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.