[]

airbnb ev sahibinin rezervasyon iptali

yurtdışından yarın gelecek arkadaşım 2-3 hafta öncesinden airbnb üzerinden rezervasyon yaptırdı. bugünse ev sahibi uzun süreli kalacak başka müşteri bulduğunu o yüzden evi veremeyeceğini söyleyen mesaj atmış, rezervasyonu ya siz iptal edin ya da ben edeceğim demiş.

böyle bir şey olabilir mi konaklamaya 24 saatten az kala kafasına göre iptal gibi, biz etmeye kalksak bir sürü masraf kesilir. şikayette söylenebilecek bir şey var mı, bu saatten sonra seçtiği yer mümkün değildir herhalde.


 
bırakın o iptal etsin. orada kalınmaz zaten.
müşteri hixmetleri ile görüşün bir şey çıkmayabilir.
yorum yazarsınız.
  • cedex  (30.12.17 19:36:50) 
airbnb ye ingilizce sikayet edin. airbnb size daha iyi yer bulur ucretsiz.

biz los angelesta yat kiraladik tek gecelik 250 dolara. isiklar gidip geliyor diye sikayet ettik butun odedigimiz parayi geri iade etti.
  • seljax  (30.12.17 21:02:46) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.