[]

Beytepe'den Esenboğa Havalimanı'na nasıl gidebilirim?

Havaş varmış ama AŞTİ'den kalkıyor, bana çok uzak geldi. Nasıl yaparsam daha kolay olur?
 
Bilkentten dolmuş geçiyor ona binerse aştide inip belkoair'e binebilirsin. Maalesef daha kolay bir yolu yok.


  • luna est domina severa  (30.12.17 09:43:58) 
Ya kizilay’a gidip belkoair’i ya da asti’ye gidip belkoair’i veya havas’i kullanacaksiniz.

Kisa yol bence soyle: Beytepe’den eskisehir yolu (otostop, otobus), asti’den gecen sihhiye ya da ulus dolmuslari ile asti, asti’den de havas ile direkt esenboga.
  • lamira  (30.12.17 11:13:25) 
Beytepe metro duragının aşağısı eskişehir yolundaki dolmuşların çoğu aştiden geçiyor , onlarla Aştiden belkoair veya havaşa binebilirsin ağır veya büyük bavulun yoksa mantıklı bence.
Dolmuşa binmek istemezsen metroya binip kızılaya git ve gama iş merkezi çıkışından çıkınca zaten direk belko air havaalanı durağının önüne çıkmış oluyorsun.

  • bubiruyaolmali  (30.12.17 17:06:20) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.