[]

Bir film ya da dizi bölümü idi ama?

Özetle bir kadını defalarca sirk maymunu gibi çekip işkence dolu bir senaryonun içine atıyorlardı. Sahnenin girişinde yabancı insanlar sürekli kadını telefonla kameraya çekiyor fakat yardım etmiyorlardı, daha sonra kadına bir filmde rol vermiş gibi oynatıyorlardı. Kadın hafızasını yitirmiş şekilde kurtulmaya çalışıyor en sonunda kadını bir sahnede aşağılayan bir konuşma yapılarak yekrar bayıltıp yeni seyircilerle aynı senaryoyu tekrar oynatıyorlardı.

Neredendi bu sahne? Bir film mi yoksa black mirror bölümü müydü hatırlayamıyorum.


 
black mirror ama bölümü hatırlamıyorum.

s02e02 imiş.
www.imdb.com
  • Bruce  (29.12.17 22:49:37 ~ 22:50:53) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.