[]

Batman Filmi

Hayatında hiç Batman izlememiş birisi hangi sırayla izlemeli filmleri?
 
kronolojik sırayla izlerdim ben.

yani burton'ınkiler önce. eğer büyük bir batman müdavimi değilseniz schumacher'inkiler atlanılabilir. daha sonra batman begins, the dark night, ve the dark knight rises. en son da batman v superman: dawn of justice.
  • sanat guresi  (29.12.17 23:49:25 ~ 23:58:19) 
batman v superman izlemesen de olur. trilogy izle zaten yeterli. dark knigt ve rises ile nirvanaya ulaşacaksın.


  • blue eyes white dragon  (30.12.17 00:31:23) 
Christopher Nolan üçlemesini izle, merak uyandırırsa diğerlerini de izlersin
eskileri izledikce ya bu adamları nasıl bu batman filmine toplamışlar diye düşünüyor insan

  • dedim dedim de kime dedim  (30.12.17 00:37:25) 
tim burton batmani bi izleyip jack başkana hayran oluyoruz ve vay bee dedikten sonra nolan'ın batmaninde ledger'ı görüyoruz ve oyunculukta tavan neymiş anlıyoruz.


  • bruceandwayne  (30.12.17 00:38:00) 
@bruceandwayne söyleyecek bir şey bırakmamış. sonrası zaten çizgi roman.


  • air  (30.12.17 00:54:51) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.