[]

Detektif politikacının rüşvet aldığını katılamaya çalışıyor, dolandırıcılar

falan var. Filmde bir sahneyi çok net hatırlıyorum, adam mikrodalga fırın hediye ediyor ama bunun karısı içine metal koyduğu için fırın yanıyor.

Bunlar bir dolandırıcı çetesi, bir iş çeviriyorlar detektif de bunları yakaladı sanıyor, bunlar sahte ofis hazırlıyor detektifi kandırıyorlar falan.

Filmde inanılmaz güzel hatunlar da vardı, bir tanesi hatta detektifi baştan çıkarıyor.

çok eski bir film değil, sanırım wolf of wall street ile benzer zamanlarda çıkmıştı.

 
American Hustle


  • heritage  (29.12.17 23:34:54) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.