[]

Doktora çalışması anketi: Film afişleri, film seçimimizi ne kadar etkiler

Yaptığım bir araştırmada bunu ortaya çıkarmak istiyorum. Afişlerin tek başına ne kadar etkili olduğunu ölçümleyebilmek zor ama yaptığım bu basit anket sorularından yola çıkabiliriz. Büyük bütçeli bir sürü film Türkiye'de afişlerine önem vermediğinden seyirci kaçırıyor mu acaba?

lütfen bu sorularıma yanıt bulmak için anketime katılın. Bir müddet sabitlenirse bu çalışma çok müteşekkir olurum sayın modlar.

Link:

goo.gl

 
Eminim uzerinde uzunca dusunup tasinip bu kadar oz bir anket hazirlamaya karar vermissinizdir. Nacizane yorumum; ben secilen afisleri ve sorulari orneklem acisindan biraz az ve kisa buldum.

Anketi elimden geldigince yanitlamaya calistim. Bence guzel bi calisma konusu bulmussunuz. Calismanizda basarilar dilerim.

Tesekkurler.
  • mononoke  (30.12.17 03:06:17) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.