[]

Hangi durumlar escinsellik taniminiza uyuyor? (yalnizca erkek/erkek)

1- Iki taraf da birbirlerine elisi (boyle mi deniyor?) yapiyorlar, hicbir sekilde penetrasyon yok.
2- Iliskide bir taraf hep "aktif", diger taraf da hep "pasif" durumda. Sizce ikisi de gay mi, yoksa sadece "pasif" olan birey mi gay?

Sadece birinden biri secilmek zorunda degil.

 
Hepsi eşcinsel.


  • dissendium  (29.12.17 16:54:29) 
İkisi de uyuyor.


  • simderun  (29.12.17 16:55:30) 
"ben escinselim" demiyorsa hicbiri degil.


  • e haliyle  (29.12.17 16:56:16) 
yaparken "no homo" diyorlarsa hiçbiri değil.


  • gman  (29.12.17 16:56:43) 
Hepsi gey


  • Delay Fuze  (29.12.17 18:14:11) 
Bir erkek başka bir erkekten hoşlanıyorsa eşcinseldir, eşcinsel yönelimleri vardır? Bir erkeğin heteroseksüel olması için bir kadınla yatması gerekmediği gibi.
Duygular düşünceler zevkler renkler çok da şey etmemek lazım.

  • archmage mahmut  (29.12.17 18:32:38) 
hepsi eşcinsel.


  • pinkpeony  (29.12.17 18:48:16) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.