yılbaşında yalnızmısınız? nasıl gireceksiniz?

s.b

pazartesi calisiyorum aslinda ama bir ev partisine cagrildim brezilyali kiz dolu bilmiyorum gitsem mi :D

  • baldur2  (29.12.17 15:13:26)
Evdeyim. Aile olur yalnız olmam.
Huysuz program yapacakmış fragmanını görüp çok heyecanlandım ama sanırım konuklar gelip şarkı söyleyecekler bu yüzden izlemeyeceğim sonra onun sahnelerini atlaya atlaya bakmaya karar verdim.
Bu yıl Victoria's Secret Show dan ümitliyim. Ona bakar uyurum.
  • mutekebbir  (29.12.17 15:20:07)
Bodoslama girmek isterdim ama evdeyim iste. :(

  • thomaswantsmore  (29.12.17 15:20:37)
evde çekirdekimsi aile olarak takılacağız; ben, eşim ve köpeğimiz şeklinde. havai fişek nanesi yüzünden köpeği evde yalnız bırakamıyoruz zaten, korkuyor. /:

plan olarak ise azerbaycan vodkası shotlayıp sabaha kadar gerilim/korku filmi izlemeyi uygun gördük, bakalım kısfmet.
  • treamorg  (29.12.17 15:27:17)
çok çok sevdiğim bir abimle belgrad ormanında kamp yaparak gireceğim. harika olacak.

  • hemsta  (29.12.17 15:34:57)
Evdeyim ailemleyim. Klasik ptt tarzında takılırız herhalde.

  • yaren  (29.12.17 15:36:46)
bi barda tek başıma içiyor olurum herhalde

  • rakicandir  (29.12.17 15:42:38)
arkadaşlarla ev partisi şeysiyle gireceğim. gerçi "ev partisi"nden ziyade "arkadaş toplanması" olacak. az kişiyiz, biz bizeyiz.

  • der meister  (29.12.17 15:56:24)
Bu yıl arkadaşlarımı evime davet ettim bi 8-10 kişi olacağız. Çılgınlar gibi eğlence değil de kendi çapımızda yeme, içme, kutu oyunları oynarız diye planladım. 10:30-11 gibi de Uludağ’a geçmeyi planlıyoruz. Yılbaşı gecesi orası çok eğlenceli oluyor. Bir kaç saat de orada kalıp evlerimize dağılırız.

  • naksidil  (29.12.17 17:43:01)
Çalışıyor olucam.

  • bugunku antremanda goz dolduran futbolcu  (29.12.17 18:03:41)
millet disaridayken disarida olmaktan kaciniyorum."eglen!" emrine "hobaaaa!" demek ne, hic anlamadim. herhangi bir gece, yani... tatilden baska anlami yok.

ders calisiyor olmak istiyorum.

bir de, soru eki olan "-mi"ler kovalasin seni.
  • e haliyle  (29.12.17 18:11:07 ~ 18:11:58)
Çanakkalede yalniz kafa dinlicem.

  • opitseri  (29.12.17 19:05:36)