[]

Romatolog - İstanbul Avrupa Yakası

Herkese merhaba,

Annem için Avrupa yakasında romatolog bakıyorum.
Anadolu yakasında 3 yıldır gittiği bi doktor var ama ben kendisinden pek memnun değilim. Çok fazla hastası var doktorun, doğru dürüst ilgilenmediğini düşünüyorum her ne kadar annem doktor daha ne yapsın dese de.

Bu yüzden farklı bi doktor arayışındayım.
Önerisi olan arkadaşlar yazabilirlerse sevinirim.

 
sarıyer ismail akgün devlet hastanesi romatoloji uzmanı Mesut Cömert. Bizim valide hanım 15 yıldır tanır ve bilir.


  • hep mutlu olmak istedim  (29.12.17 13:25:26) 
tesekkurler,bi arastirayim bu doktoru.


  • rapbittt  (30.12.17 19:38:12) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.