[]

Esenboğadan Çankaya'ya Ne Kadar Sürede Gidilir ?

Merhaba herkese,

10 Ocak günü Letonya Büyük Elçiliğin'e gitmem gerekiyor vize başvurusu için.İzmir'den gidicem ve daha önce hiç Ankara'ya gitmedim çocukluğumda gittiğim Anıtkabir ziyaretini saymazsak.10:45 te randevum ama yarım saat önceden burda bulunun demişler.İzmirde sabah 6'da kalkan uçağa binsem 1 saat 15 dakikada Ankarada oluyormuş uçak , 3 saat içinde yetişebilirmiyim randevuya sizce?
Elçiliğin tam adresi bu Reşit Galip Caddesi, No.95 G.O.P. Çankaya, Ankara.
Ulaşımı nasıl ucuz şekilde yapabilirim taksiye binemem öğrenciyim uçaktan daha pahalıya geliyor :).

 
havaalanından, havabus muydu adı neydi sürekli adı değişen özel firma var ona bin. 11 tl idi en son, kızılay'da in. oradan güvenpark'ın önünden 112 nolu gop otobüsüne bin. en hızlı ve ucuz ulaşım böyle. 3 saatte çok rahat yetişirsin.

edit: istanbul'da da kulladığım için isimleri karıştırabiliyorum elorelia haklı, belkoair'a bin.
  • fatih terim akti  (29.12.17 13:29:14 ~ 13:39:12) 
havabus değil havaş. aa o kızılaya gitmiyor. kızılaya gitmek için belkoya binmen lazım.

map.ego.gov.tr
ego sisteminden baktım 112 hattı yok. 305 nolu hat var.
hat ara kısmına 305 yaz. güzergaha bak. indiğin yerden biraz yukarı yürüyüp bineceksin. 10 durak sonra inip biraz yürüyeceksin. 3 saat içinde rahat yetişirsin.
  • elorelia  (29.12.17 13:33:01 ~ 13:52:08) 
Havaş Kızılay'a gitmiyor, belediyeninin otobüsü olan Belko'ya binip Kızılay'da inebilirsiniz. Kızılay'da indiğiniz yerden dümdüz trafik akış yönüne doğru yürüyeceksiniz. Ankara'da her otobüsün durağı ayrı. 112'nin durağı da, üst geçitin ayağının altında, çiçekçilerin orada. 112 hala var mı bilmiyorum ama 114 var, o da GOP'tan geçiyor.


  • muk  (29.12.17 13:39:19) 
3 saatte rahat yetişirsin hatta max 1.5 saat sürer, yalnız uçak rötar yaparsa sıkıntı.


  • gezegen olan pluton  (29.12.17 14:05:15) 
kızılay'dan taksiyle en fazla 20 tl tutar. aceleniz varsa düşünebilirsiniz. kızılay'da inmek için belkoair otobüslerine bineceksiniz, havaş değil.


  • bellbane  (29.12.17 14:16:25 ~ 14:17:32) 
Teşekkürler yardımlarınız için.


  • edi pakbayram  (29.12.17 17:21:19) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.