[]

gus fring gibi... **spoiler var [breaking bad]**

aşağısı breaking bad ile ilgili spoiler içeriyor. izlemeyen, izlemek isteyen okumasın.

gus fring gibi ölmek mümkün mü? yani kafanın dibinde bomba patlıyor, suratının yarısı uçuyor. ona rağmen ayağa kalkıp, yürüyüp dışarı çıkıp kravatını düzeltebilir mi bir insan?

sahneyi hatırlamayanlar için: www.youtube.com

 
Olayın şokuyla yürüme şansı var.

youtu.be

Bu video buna güzel bir örnek. Kazadan sonra adam bir anlığına normal yürüyor. Aslında öyle bir darbeden sonra ayağa bile kalkamaması gerekir. Kaçma refleksiyle bu mümkün olabilir. Kravat düzeltme olayı da adamın takıntılı biri olmasıyla ilgili. Hep düzenli yaşadığı için o anda bile kendince normal davranıyor. Kıyafetlerim düzgün öleyim diye bir derdi yok. En önemlisi de patlamadan zarar görme şekli pek gerçekçi değil.

Edit: Aynı sahneden bahsediyorum ben de.
  • dissendium  (29.12.17 12:13:51 ~ 13:28:59) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.