[]

İyi bir göz doktoru-hastanesi arıyorum

Sürekli kanlanan ve sızlayan sağ gözümün derdini bulacak ve çözecek bir göz doktoru arıyorum istanbul avrupa yakasında. Asya da olur gerçi. Var mı önerisi olan?
 
Kudret Göz Hastanesi, Anadolu Yakası, Nail Sönmez.

Koç Üniversitesi Hastanesi, Avrupa Yakası, Orkun Müftüoğlu.

Etiler Dünyagöz Hastanesi, Avrupa Yakası, Efekan Coşkunseven.
  • madafaka  (28.12.17 22:27:35) 
www.istanbulretina.com

göz doktoru vardır murat hoca vardır o derece.
  • oscar  (28.12.17 23:17:54) 
ben buldum, konjunktuvite :)
Bence cerrahpaşa'dan bir randevu al,
Kamyon kamyon deneyimleri olduğu için hızlıca çözsünler sıkıntını,
  • michael_knight  (29.12.17 12:19:41) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.