[]

Beylikdüzü'nden Bayrampaşa ikea'ya en kolay nasıl gidilir?

Araba ile cesaret edemedik o yüzden en kolay yolu soruyorum, tek vasıta ile gidiliyor mu?
 
metrobüs ile Şirinevler
ordan M1A ile Kocatepe.

  • himmet dayi  (28.12.17 23:17:57) 
Metrobusle sirinevler, sirinevlerde metroya binip gidilir en kolay.


  • kırmızıgözlüağaçkurbağasıyeşili  (28.12.17 23:18:17) 
metrobüs merter - merter kocatepe.


  • karlmarx  (28.12.17 23:49:10) 
metrobüsün bayrampaşa durağında inip merdivenden üst geçite çıkınca minibüsler var. biraz uzun sürer ama bu da bir yöntem sonuçta.

herhangi bir aktarma durağından (yenibosna, şirinevler, zeytinburnu) havalimanı-yenikapı hattına geçmek en hızlısı ama.
  • dasher  (29.12.17 01:57:52) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.