[]

ney almak istiyorum, isini hakkiyla yapan bir ney ustasi var mi bildiginiz?

arkadaslar,
ney ustasi var mi bildiginiz? boyle kapitalismin elinden cikan bir ney degil de, ney ustasindan ney almak istiyorum.

yer: istanbul,

belki gerekirse konya'ya da giderim, orada bir usta varmis sanirim?

selamlar.

 
on sene önce rıfat varol diye bir adam vardı, googleda aradım hâlâ varmış. Nerede napıyor bilemem ama neyleri güzeldi.


  • benaaymi  (28.12.17 23:32:02) 
Bursa'da cok iyi bir usta var, tavsiye ederim. Biraz tuzludur iyi bir saza 500- 600 tl ister ama deger. Ilgilenirseniz iletisim bilgilerini ozelden yazabilirim.


  • justathought  (29.12.17 14:15:53) 
kendi neyini yapabilirsin. tümata var cağaloğlu'nda. rahmi oruç, marmara üniversitesi'nde öğretim üyesi sanırım. onların etkinlikleri oluyor. kendi neyini açman, işlemen. ben yapamadım maalesef ama o kendi ellerinle yaptığın ney, adeta senden bir parça oluyor diye yapanlardan dinledim bizzat.


  • runagain  (29.12.17 21:23:28) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.