[]

Korkunç derecede ders çalışmama isteği

Bugün tam bir hafta oldu 5 dakikadan fazla masa başında oturamıyorum. İki kelime okusam içim daralıyor kalkıyorum hemen. Normalde evde çalışmıyorum ama şu an kütüphane ve okul kapalı ve dışarda kahve içip yapılacak bir şey değil işim. Nasıl odaklanıcam ben? Hadi bi sigara içip başlayayım diye paketi bitirdim :(
 
dikkati dagitan ne varsa kurtulmali, masa bombos olmali. telefon, bilgisayar dahil. illa internet kullanmali bi calismaysa bi eklenti vardi boyle durumlar icin. listeye eklediginiz sitelere giremiyordunuz. bir de pomodoro teknigini uygularsaniz yavas yavas kesintisiz calismaya baslarsiniz.


  • pide  (28.12.17 22:15:14) 
Henüz yumurta kapıda değilse zor. İçinden şuan gelmiyorsa bırak, şuanı değerledir. Hayıflanarak harcama derim ben


  • denef  (28.12.17 22:22:07) 
Her kelimesi aynı ben. Üstelik ders çalışmak için yeni yıla girdikten sonra diye saçma salak bir toteme inandırıyorum kendimi. Takipteyim.


  • Amaranta ursula  (28.12.17 22:25:56) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.