Hangi far en iyi görüşü sunar?

Bir adet 2013 model Clio 4 sahibiyim ve geceleri farlarımın yeteri kadar aydınlatmadığını düşünüyorum. Bu nedenle seçeneklerim neler onları öğrenmek istiyorum.

Haliyle Xenon tipi farların doğru yapılmadığında karşıdan gelen araçlar için sorun teşkil edebileceğini biliyorum. O nedenle trafik kurallarına uygun, karşıdan gelen araçlar için sorun teşkil etmeyecek şekilde farlarımı en iyi hale nasıl getirebilirim? Kaça patlar bu bana?

Belki far yıkama işinize yarar, kararan ve kirlenen far camı ile far tası temizlenirse büyük fark eder.

  • John Bloor  (28.12.17 15:23:13)
120 lira. osram'ın ya da philips'in süpersonik far ampülleri var. onlardan takın. olmazsa far temizliği olayına girersiniz, ama bence gerek kalmayacak.

ampul çok fark ediyor.
  • babilbaligi  (28.12.17 16:46:04)
Philips extreme vision %130 adlı ampulü araştırabilirsiniz. Youtube'da videolari var, gerçekten fark ettiriyor.

Ayrıca bu ürünler internet haricinde çok abartı fiyatlara satılıyor. Mümkünse internetten alıp kendiniz takın ya da taktırın. Ben araştırdığımda 100-120₺ kâr ile satmaya çalışan birçok esnaf gördüm.
  • md11  (29.12.17 02:37:53 ~ 02:39:40)