[]

pegasus sadece kabin bagajı olayı

yurtdışı uçuşunda ilk kez pegasus (Alm-Tür) kullanacağım ve bagajsız, sadece kabin bagajı 8 kg olan seçeneği seçtim. Kabin bagajının haricindeki küçük bir el çantasına (fotoğrafta görünen gibi) bir şey deniyor mu? Yoksa 8 kg geçemediği sürece kaç tane çanta olduğu önemli değil mi? Ryanair'de falan bakmıyorlar bile hayvani büyüklükte olup göze çarpmadığı sürece ama pegasusta işler nasıldır bilmiyorum. Uygulama nasıl bilgisi olan var mı?
 
8 kiloyu geçmediği ve üste sığdığı sürece istersen dayını bile kabin bagajı olarak sokarsın.


  • byzantium  (28.12.17 14:21:08) 
Hiç dert etme. Ben kabin bagajı, bunun gibi bir el çantası ve sırt çantası ile yolculuk yaptım bir kaç yere Pegasusla. Bakmıyorlar bile.


  • fatih terim akti  (28.12.17 14:42:04) 
Geçen ay sadece kabin bagajı biletle git gel yaptım yurt dışına. Kabin bagajı yanında (çekçekli küçük bavul) bir de küçük bir çantam vardı. Bir şey diyen olmadı. Kilosunu ölçen de olmadı. Millet elinde 50 tane poşetle, ıvır zıvırla geliyor.


  • peggy  (28.12.17 14:45:16) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.