Araba anahtarı

Merhaba,

Arkadaşımın aracının yedek anahtarı kayıp. Büyük ihtimalle aracın içinde. Ama naptıysak bulamıyoruz.

Şimdi sorum bir parça salakça ama bu anahtarı aracın içerisinde bulmak mümkün mü ? Yani fiziksel olarak direkt görmeden atıyorum bluetooth yardımıyla vb.

Mesela kumandanın uzaktan aracı açma özelliği var ya. Bunun tersini düşünsek mesela.

mümkün değil.

  • orpheus  (27.12.17 20:50:16)
yok mümkün değil ama koltuk kenarlarına, paspas altlarına, torpidoyu açınca arkada kalan boşluklara falan tekrar bakın derim.

  • himmet dayi  (27.12.17 21:24:16)
Marka model nedir aracın?

  • 1adam  (27.12.17 21:42:17)
X3 BMW

  • EasyTiger  (28.12.17 07:57:58)
Koltuk raylarının kenarından altına doğru sıkıştıysa gözle ve elle bulmak çok zordur. Oralara ince bir şeyler sokup yoklayın, arabanın içinde anahtarı bulamamak ne demek ya hu?

  • John Bloor  (28.12.17 10:06:53)
Genelde aracı yıkatırken bulunur içine düşen kayıp şeyler. Güvenilir bir yerde iç yıkama yaptırsın, yıkayacak kişiye de söylesin.

  • aslinda sana ne  (04.01.18 18:15:44)
i.pinimg.com

Buraya baktın mı? :)
  • chicha  (04.01.18 18:28:49)