[]

Film

Merhaba,

Çocukken izlemiştim. Filmin başında bi çocuk ve arkadaşları kanalizasyon gibi kapalı bir su kanalı gibi bir yerde. gürül gürül su akan kanalın üstünde bulunan borunun üzerinden karşıya geçecekler. Çocuğun biri karşıya geçmeye çok korkuyor. Arkadaşları onunla dalga geçiyorlar. Çocuk tam borunun ortasındayken boru kırılıyor ve çocuk suya kapılıyor. Su kanalının sonunda troller gibi değişik canlıların yaşadığı ortama gidiyor. Film oradaki maceraları anlatıyor. Filmin sonunda da çocuk bi anda kendini o üzerinden geçmeye korktuğu borunun başında Buluyor.

Film miydi kitap mıydı hatırlamıyorum ama çok küçüktüm. 90 ların sonuna doğru ya da maksimum 2000-2001 falan olabilir. Var mı bilen, hatırlayan?

 
Film o kitap değil garip bir şekilde benimde aklıma takıldı geçenlerde tekrar izleyeyim diye ama adı gelmedi aklıma. O borudan geçme sahnesinde kasıldığımı hatırlıyorum :)


  • joker06  (27.12.17 15:25:32) 
Küçük yaratıklar ? Critters


  • EasyTiger  (27.12.17 15:41:34) 
Warriors of virtue


  • super kahraman olsaydim baba olurdum  (27.12.17 16:52:06) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.