[]

bilgisayarı kapatırken bütün sekmeleri daha sonra tekrar ziyaret edebilmek

için kaydetmenin bir yolu var mı ?

Böyle soramadım; şimdi şöyle safari kullanıyorum ve bazen dota oynarken açık olan bütün programları kapatıyorum. Safaride o an açık olan baya bir sekmede bir anda kapanıyor. bunları birşekilde hatırlatma yöntemi var mı ?


 
Ozel/gizli sekmelerde calismiyorsaniz browser ayarlarinda “kaldigim/biraktigim yerden devam et”, “bastan baslat”, “belli bir sayfadan baslat” gibi secenekler vardir. Oradan secebilirsiniz.


  • lamira  (27.12.17 12:46:47) 
Firefox kaldığı yerden geri yüklüyor, yeni açıldığında sekmeye tıkladığınızda yeniden yükleniyor sayfa. Sekmeye bakmadan kapatırsanız veri kaybı yaşamamış oluyorsunuz.

Chrome açılınca soruyor, geri yükle dediğinizde kalan son sekmeleri yüklüyor.

Safari'de de vardır mutlaka böyle bir ayar, yoksa tarayıcıyı değiştirin.
  • John Bloor  (27.12.17 13:04:41) 
opera’da da va aynısı tavsiye ederim


  • KaraSakall  (27.12.17 16:27:32) 
chrome için de onetab diye bir uzantı var. Ben de onu kullanıyorum. Onetaba kaydetdeyince kaydediyor. Sonra oradan açabiliyorum. Sekmeleri bir grup yapıp isimlendiriyorum.
bu bildiğim chrome için. İnşallah başka tarayıcılar için de desteği vardır.

  • ceyhan prensi adana  (27.12.17 19:51:30) 
iCloud ayarlarında Safari seçili mi? (Mac ise)
Değilse Handoff sizin işin çözümü...

  • osmanyueksel  (27.12.17 23:01:58) 
i.hizliresim.com

Olay bu.
  • i was made for you  (27.12.17 23:15:11) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.