günes gözlügü camı yaptırmak

begendigim bir günes gözlügü var. camlarını degistirmek istiyorum ama iyi bir sey olsun istiyorum. her gözlükcü yapar mı, camın kalitesinden nasil emin olacagiz, yaptırdıgınız memnun kaldiginiz bir yer var mı-istanbul izmir ankarada bir yer olabilir- yaklasık olarak kaca mal olur?

ben normal bir yerde rayban'a yaptırdım dükkandan dükkana çok fark ediyor aynı gözlüğe biri 1000 diğeri 400 diyor.
ayrıca cam kalitesi de çok fark ediyor ona iyi karar vermen gerekli.
ben rayban+numaralı camlar 450'e yaptırdım camın daha üst kalitesi yokmuş öyle dedi gözlükçü pazarlık falanda var tabi.
memnunum baya her güneş açtığında onlarla geziyorum
  • dedim dedim de kime dedim  (26.12.17 22:25:15 ~ 22:25:54)
Ben normal optik gözlüğümü gunes gozlugune cevirmistim, cama da numarasiz 160 lira verdim,benim çerçevem biraz farkliydi, cami da ona uygun secmistik, cok da guzel oldu, cam icin kartela gibi bir sey vardi, koyulugunu ve rengini secebiliyorsunuz, opmar a yaptırmıştım ben cok da memnun kaldim, muhtemelen cercevenizi gosterdiginizde size yardimci olurlar, cami da kaliteli istediğinizi söylediğinizde secenekleri soylerler.

  • a perfect lie  (26.12.17 22:34:41)