[]

Family Guy komik değil mi? Neden puanı düşük?

Arkadaşlar merhaba. Son 2 haftada Family Guy'ın bir sürü klibini izledim YouTube'da. Bana çok komik geliyor ama IMDB puanı 8.2 ve The Simpsons ve South Park'a göre epey düşük (8.8 ve 8.7 puanları var sırayla).

Neden bu dizinin puanı bir dizi için biraz düşük? Başlamayı düşünüyorum. Ne dersiniz? The Simpsons ve South Park'ın farkı ne bu diziden? Çok daha iyiler mi yoksa?


 
Ben üç sezonunu izledim, gayet güzeldi. Sonradan bozmuş diyorlar ama onu her diziye diyorlar, o yüzden bilmiyorum.


  • i was made for you  (26.12.17 19:57:43) 
simpsons ve south park doğal
family guy yapay

  • dedim dedim de kime dedim  (26.12.17 20:08:12) 
Family Guy diger ikisi kadar iyi degil.


  • Traveller  (26.12.17 20:10:02) 
Bence diğer ikisinden daha iyi.


  • [GODDARD]  (26.12.17 20:17:23) 
family guya hiç belli olmuyor ya. mesela bu sezon ilk bölümü falan çok iyiydi ama ondan sonra bir anda yere çakıldı. bir öyle bir böyle kısaca.


  • kljgslsdkjsd  (26.12.17 20:34:28) 
simpsons daha aile işi kalıyo 7'den 70'e herkesin sevgilisi modunda onla çok kıyas yapmayalım da south park'la arasındaki farkın sebebi family guy'ın daha az yenilikçi, daha tembel gözükmesi. hep aynı tarz şakalar yapmakla vs. suçlanıyor. ben hepsinden çok seviyorum family guy'ı o yüzden önemli değil benim için ama işin teknik yanı böyle benim bildiğim.


  • semaforo de medianoche  (27.12.17 13:59:30) 
futurama hepsinden iyi.


  • yalnux  (27.12.17 14:04:56) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.