Biri gelip size ben gelecekten geldim senin torununum dese

Şaşırır mıydınız? Ben valla garipsemezdim gibi geliyor. Tek garipseyeceğim nokta çocuk yapmam olurdu hatta sanırım çünkü şu an baya karşıyım, bi dertlenirdim demek ki yapmışım :/ diye. Yoksa olaya mantıklı yaklaşıp bi kanıt vs isterdim uygunsa da haa iyiymiş diyip muhabbete başlardım ee nasıl biriyim gelecekte diye..

Sizin görüşünüz ne bu konuda?

Şaşırmam, hasiktir oradan derim, hiçbir zaman zaman yolculuğu yapılacağını düşünmüyorum.

  • i was made for you  (26.12.17 19:53:25 ~ 20:48:40)
Önce gülerim, sonra kendimle ilgili sorular sorarım gerçekten beni tanıyor mu diye tatmin edici cevaplar alırsam DNA testi yapmaya götürürüm.

  • mr sherlock  (26.12.17 19:59:57)
S...r lan meczup diyip kovarim. Sonra kendi isime bakarim.

  • rusyalı kozmonot  (26.12.17 20:02:13)
olaya bilimsel yaklaşır, kanıtlamasını isterdim, bir yandan da kim şaka yapıyor tongaya düşmemek için azmettiriciyi çözmeye çalışırdım.

  • gezegen olan pluton  (26.12.17 20:04:09 ~ 20:04:43)
bundan 100 yıl önce akıllı telefon diye bir şeyi insanlar hayal bile edemezdi, şu an bizim zamanda yolculuğu hayal edemediğimiz gibi. akıllı telefon şu an nasıl çok normal ise belki 100 (belki daha da fazla) yıl sonra zaman yolculuğu olabilir.

ben garipserdim, daha çocuğum olmadan torunumla gezerdim biraz :)
  • facebook  (26.12.17 20:14:20)
Diyelim ki torunum silahını çekti bendi öldürdü, o zaman hiç doğmamış olacak, doğmamış olacağı için zamanda yolculuk yapıp beni öldürmesi de imkansız olacak. Bu paradoksu açıkla derim, açıklayamazsa bi temiz döverim.

  • mikro patlama  (26.12.17 21:08:47)
*Hanım! Küreği getir!*

  • idexo  (26.12.17 21:51:27)
sayısal sonuçlarını getirmemişse sopayla kovalarım.

  • spirit crusher  (26.12.17 22:20:05)
dizisi olsa çok tutar derim

  • kafadanbacakli  (27.12.17 00:43:08)
Çabuk söyle la değişik, “uzun devam ediyor mu ?” derdim.

  • insomnia  (27.12.17 09:38:17)