[]

hangi film bu!!! lütfen yardimmm

filmdeki iki ana karakter çiftlik şeklindeki bir açık hapishaneye düşüyorlar. çitlerin ötesindeki müstakil bir evde turta yapılıp camın önüne konuyor. karakterlerimizden biri mahkumların turta yemesinin yasak olduğunu bilmesine rağmen çitlerin dışına doğru koşuyor ve pencerenin önüne konmuş sıcak turtayı işkence haline gelse bile yemeye başlıyor.

filmde sürekli kaçış planları yapılıyor. en sonunda yakınlarda bulunan uçağı kaçırma planı var. uçak havalanmasına rağmen bir süre sonra düşüyor ve karakterlerimizin öldüğünü sanıyoruz. ancak 30 yıl sonra gibi bir zaman akışından sonra karakterlerimizi yaşlanmış bir şekilde amerikan futbolu izlerken stadyumda görüyoruz.


 
m.imdb.com

Emin değilim ama bunda uçakla kaçma sahnesi vardı
  • freebird5406_2  (26.12.17 19:51:39) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.