[]

Barselona

Arkadaşlar 31 Aralık günü Barselona'ya gidiyoruz. Bir hafta kalacağız.

1)Yılbaşı gecesi nereye gidelim?

2)Bir hafta Barselona için uzun mu? Madrid ya da başka bir yere geçelim mi?

Tavsiyelerinize ihtiyacım var, teşekkürler.

 
1 hafta uzun. Ama Madrid de de bisey yok.yilbasinda sokaklarda olun.


  • kafanguzelolmus  (26.12.17 14:35:28) 
Clublarin programlarina bak bakalim. Sahil tarafinda clublar var.


  • stavro  (26.12.17 14:43:17 ~ 14:43:35) 
Biz de tam tersi Madrid'e gidip yılbaşından sonra Barcelona'ya geçeceğiz, toplam 1 hafta.
Daha önce birkaç günlüğüne gitmiştim Barcelona'ya, 1 hafta uzun olur gibi geldi, 3 günde falan görülmesi gereken ana turistik yerler bitiyor zaten. Madrid'i de görün bence gitmişken.

  • peggy  (26.12.17 14:44:51) 
nereye gitceksiniz bilmem de çantalara cüzdanlara ekstra ekstra dikkat edin. ayakta soyarlar haberiniz olmaz öyle bi yer hele bi de yılbaşında iyice kalabalık olur.


  • rentts  (26.12.17 15:04:04) 
Madrid'e kesin gidin, Gran Via'da gezin, park retiro'ya ve templo debod'a gidin gün batımı saatinde. Bir de top 10 things to do in barcelona, madrid gibi youtube videolarını mutlaka izleyin.

Barcelona'da ceplere dikkat edin.
  • hadi ya la  (26.12.17 16:27:13 ~ 16:27:40) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.