süt varken kahve kremasının esprisi nedir?

coffee mate falan süt tozu değil mi? mis gibi sütümüzü koysak kahveye mesela daha uygun değil mi?

filtre kahve yapmak varken granül kahve içmenin esprisi neyse bununki de o.

  • Bruce  (26.12.17 13:28:49)
dolapta sürekli süt bulunmuyor. coffee mate daha uzun ömürlü saklama imkanı sağlıyor. benim için sebebi budur.

  • belkider  (26.12.17 13:34:23)
Kahve kreması vs. süt

Yurtdışında bunu toz olarak değil krema olarak da satın alabilirsiniz. Daha yoğundur.
  • SiyamkedisiZorro  (26.12.17 13:40:21)
Ben de toz değil ama krema versiyonunu seviyorum. Artık turkiye'de de var, minik minik kutucuklarda tek kullanımlık oluyorlar. Hem kahvenin tadını bozmuyor hem de güzel bir yumuşaklık veriyor. Süt yerine bunları tercih ettiğim oluyor.

Bu arada kremalar süt tozu gibi katkı maddesi dolu değil. Yine koruyucu vs vardır tabii ama farklı bir şey oluyor krema dediğimiz şey. Siz süt tozundan bahsediyorsunuz sanırım.
  • fraise  (26.12.17 13:43:18 ~ 13:44:51)
sütü saklamak zor ve maliyetli. çabuk bozuluyor.

  • cedex  (26.12.17 13:44:21)
cafee mate süt tpzu degil bu arada, yumuşatıcı

  • her giriste sifresini unutan adam  (26.12.17 13:50:33)
Sütün ısındığında ortaya çıkardığı kaymağı brnim gibi içi almayanlar olabilir, süt ve yoğurt kaymağını yiyemiyorum mesela. Benim için ideal.

  • yaren  (26.12.17 14:03:22)
Kaymak midemi bulandırıyor

  • gozu acik sevisen yahudi  (26.12.17 14:57:54)
çünkü dünya kahve konusunda her gün daha fazla bilinçleniyor ve bunun gibi firmaların pazarları giderek daralıyor. çareyi de bizim gibi bi boktan anlamayan ülkelere itelemekte buluyorlar. o nedenle hayvan gibi reklam basıyorlar.

  • sos fistik olsun mu  (26.12.17 15:26:41)
  • Angelismeee  (26.12.17 15:43:38)
Coffee Mate daha uzun süre saklanabiliyor, saklama alanı daha küçük gibi nedenler var bir de sıcak kahveye soğuk süt koyunca direk ısısını düşürüyor. Bu yüzden coffee mate daha mantıklı ama bence en güzel Hochwald Kahve Beyazlatıcısı satılıyor Migros ve Macrocenter'da coffee mate'den daha çok yakışıyor kahveye.
online.macrocenter.com.tr

  • gunslingerroland  (26.12.17 18:09:34)