spor salonunda su içmek için ne tarz bir şey tavsiye edersiniz?

salonda çalışırken el altında duracak kullanışlı bir şey termos vs. tavsiyeniz var mı marka model olarak?

sigg marka olanlara bakabilirsiniz
uzun vadede temizlik gereksinimi, az da olsa koku vs gibi etmenlerden dolayı ben pet şişe tercih ediyorum

  • superb  (26.12.17 09:09:01)
Stanley d&r'da indirimde. Öneririm.

  • EasyTiger  (26.12.17 09:11:14)
Ben nike'ın pipetli olan suluklarından kullanıyorum. Koşarken falan içmek daha rahat oluyor.

  • kayranin kedisi  (26.12.17 09:50:43)
ben migroslarda satan 750 ml lik cam şişeleri kullanıyorum. abant, sırma, damla herhangi biri ok.

  • charlotte blanc  (26.12.17 09:58:27)
  • gozu acik sevisen yahudi  (26.12.17 10:03:43)
Suco'lar var ama küçük kalırlar. Ben cam şişe aldım onu dolduruyorum aürekli. Öncesinde de marketten tek seferlik şişelerden kullandım hep. Spor esnasında da 1 lt filan net içiyorum.

  • mor oje  (26.12.17 11:10:03)
Laken marka bir su matarası kullanıyorum 3 senedir. Koku vs sıfır, gayet sağlıklı.

  • peggy  (26.12.17 11:53:32)
koşu-bisiklet seansların çoksa ağızlıklı ve kolay dökülmeyen, genelde bisikletler için tasarlanmış sulukları tercih et derim. ben daha çok koşarken susuyorum mesela, o yüzden şunu kullanıyorum.
camlar temiz ama çok ağır oluyor, düşüp kırılma ihtimali de cabası.
www.contigo.com.tr
  • Bruce  (26.12.17 12:00:15 ~ 12:04:18)
Nike sport water bottle Google yazınca cikandan şiddetle tavsiye ederim.

Tutması kolay kapağı yok ama sikmadan dökülmüyor oraya buraya
  • schwannoma  (26.12.17 23:20:40)