[]

Şarkının Ismi

İyi geceler. Şimdi yaklasik 7-8 sene önce okula giderken dinlemiştim şarkıyı ve aklıma feci şekilde takıldı 2 gündür.

İpuçları :

1. R&b ya da rap diyebiliriz sanırım.
2. Abd'li bir ablamizdi. Sanıyorum kısa bir ismi vardı.
3. Şarkının bir kısmına çocuk seslerde eşlik ediyor. Tamamen sallıyor da olabilirim fakat çocuklar nakarati söyledikten sonra (what you gonna be tarzinda bir şeydi) 3 el silah sesi ve böyle marketlerdeki kasa açılırken çıkan bir ses çıkıyordu.

İyi geceler.

 
M.I.A - Papper planes :)

youtu.be

Eğer bu şarkı ise ben de şarkı adını duyuruya sormuştum
www.eksiduyuru.com
  • sanquis  (26.12.17 02:29:30 ~ 02:31:02) 
M.i.a paper planes


  • duptıs  (26.12.17 02:29:43) 
Budur :) iki gündür sia gibi bir ismi vardı diyordum :)

Huzurla uyuyabilirim bu gece.
  • fatih terim akti  (26.12.17 02:37:37) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.